מהו אימון?​

יש היום הרבה מדעות לאימון אישי. הנושא הזה די חדש בעולם (יחסית). אנשים מתחברים לזה כי האימון בשונה מפסיכולוגיה שמדברת אתך על הבעיות שלך, האימון מדבר אתך על היכולות שלך .וזאת גישה לגמרי שונה! כשאני מאמנת אני מרגישה כמו פנס, פנס שמאיר למתאמן שלי את הדרך, ואני שם לידו. תומכת, אוהבת, מקשיבה, מחייבת אותו לפעולה ושינוי מראה לו את הדרך לעצמו, כל התשובות נמצאות כבר בתוכו - הוא רק צריך להקשיב להם, לראות אותם ולהאמין ביכולתו לעשות .

השיטה שלפיה אני מאמנת היא השיטה הקו-אקטיבית. לפי לורה וויתוורת', הנרי קימסי-האוס ופיל סנדאהל מארה"ב. לפיה, המאמן והמתאמן עובדים יחד כצוות, לטובת האג'נדה של המתאמן. שיתוף פעולה מלא בין המאמן למתאמן. ( חברת CTI). בנוסף, למדתי בארה"ב אצל סנאיה רומן ודואן פקר קורס להארת הגוף הרגשי. איך אנחנו יכולים לשחרר חסימות רגשיות באמצעות נקודות רגשיות בגוף שלנו ובשילוב דמיון מודרך. בנושא הטיפולי הזה ארחיב בפעם אחרת.

אני מבקשת שתתארו לעצמכם מערכת יחסים שכל תשומת הלב מתמקדת רק בכם, במה שאתם רוצים בחייכם ובמה שיעזור לכם להשיג זאת. אימון הוא מערכת יחסים עם עצמה גדולה שמיועדת לאנשים שרוצים לחולל שינוי בחיים שלהם. תארו לעצמכם שמישהו מקשיב לכם בקשב רב, ללא שיפוטיות, מקשיב למילים שלכם ולמה שעומד מאחורי זה. מקשיב אפילו לרווחים בין המילים, לרגשות שלכם, לאנרגיה שלכם, לכאב שלכם, לניצחונות שלכם, לחלקים הטובים שלכם. מישהו שדואג שתקבלו אחריות על מעשיכם וגורם לכם לנוע לעבר המטרות וחלומות שלכם.

כך אני מרגישה כשאני מאמנת, אני מרגישה שלפעמים אני מחויבת יותר ממתאמניי למה שהם רוצים מהחיים שלהם. אני יודעת מהם הערכים שלהם, התכלית שלהם, הייעוד שלהם ואני דואגת שהם יישארו נאמנים להם. האימון הקו-אקטיבי מציע את האמצעים שיעזרו לכם להגיע להגשמה, להצליח בחיים, להיות פעילים בחיים, לקחת את המושכות ולנוע קדימה.

תארו לעצמכם שאני כמאמנת מתחייבת לומר לכם את האמת על חייכם ועל צורת ההתנהגות שלכם. אני כמו מראה עבורכם, כדי שתראו את עצמכם באמת ותוכלו להתקדם ממקום של עצמה ואהבה. לדעתי, זה טוב לכל אדם באשר הוא. זה תהליך נפלא בחיים ולא משנה באיזה שלב בחיים צריכים אימון. האימון הוא מתנה! למה מתנה? כי באמת, מי לא רוצה דמות כזו בחייו שתהיה אתו ממקום של הבנה, טוב, אהבה וחיבור.

קשה לנו לעשות את זה עם המשפחה שלנו או עם חברים שלנו. אנחנו רוצים משהו יותר פתוח, אמין, ללא עכבות וזיכרונות..... יש שאומרים, אימון זה לא זול, למי יש כסף לפינוק הזה? זה רק לעשירים... לא ממש נכון, זאת הוצאה - אבל התוצאה שלה שווה הרבה מאוד כסף: קיצור זמן, איכות חיים וחיבור אמתי לעצמך ולמטרות שלך בחיים. החיים שלך נעשים קלים וברורים יותר. פחות כאב, פחות סבל...פחות לכעוס... יותר להצליח!!!!