אימון אישי

אנשים באים לאימון מסיבות שונות ואישיות וכולם רוצים דבר חשוב אחד - שינוי.
למרחב האימון המתאמן מביא סוגיות שונות שאותם הוא רוצה לשנות או לשפר: זוגיות, ילדים, עבודה, לימודים, יחסים עם הסובבים אותו.
באימון המאמן והמתאמן עובדים יחד בצוות לטובת האג'נדה והערכים של המתאמן ובשיתוף פעולה אמיתי וכנה. ביחד בונים תוכנית עבודה ממוקדת מטרה למען תוצאה שמוגדרת מראש.
תארו לעצמכם שיש לכם מאמן שכל תשומת ליבו מופנית אליכם, במה שאתם רוצים ובמה שיעזור לכם להשיג זאת. מאמן שיקשיב לכם הקשבה מלאה, גם למילים וגם לכוונות שמאחוריהן. מאמן שידאג שתיקחו אחריות ותנועו לעבר החלומות והמטרות שלכם. מאמן שלא שופט אתכם ומאפשר לכם להביע רגשות. מאמן שיש בו סקרנות כנה לדעת מה מניע אתכם, מה גורם לכם לפעול, מה הייעוד שלכם. מאמן שמאפשר לכם מרחב של הקשבה, אהבה, אמת, יושר ועשייה.

אימון ילדים ונוער

לעבוד עם ילדים ונוער זה שונה מעבודה עם בוגרים. הגישה שונה, הטכניקות שונות ומותאמות לצעירים. הכלים צריכים להיות ישימים וברורים לילד. המאמן האישי הוא "כמנטור" עבור הילד, כמו מדריך אישי. אני מסבירה לילדים: "כמו שיש מאמן לחוג כדורסל, כדורגל, טניס.. כך אני מאמנת לחיים, כדי שיהיה לכם יותר קל להבין את החיים שסובבים אתכם, משפחה, חברים, לימודים.. אתם תלמדו להקשיב גם לקול הפנימי שלכם שיש לו תשובות חכמות מאוד עבורכם".
ילדים זה "חומר רך" ונשמה זכה. קל לעבוד איתם (לפחות עבורי) הם משתנים מהר, משנים מהר, פחות מקובעים ממבוגרים. זה נכון שהם נוטים לקיצוניות ולראיית החיים בשחור לבן, אבל כשהם מזהים אהבה וחיבור הם גולשים בהנאה לצבעי הקשת .
אני מאמנת הרבה ילדים ונוער.. הם נמשכים אלי ואני אליהם באהבה והערכה הדדית. זה משהו פנימי מהלב שמוביל אותי אליהם באמון וחיבור. חשוב גם לדעת לשחרר אותם כמו גוזלים מהקן עם כנפיים חזקות שיכולות לעוף כמה שיותר רחוק... והם עפים!

אימון רפואי

אימון רפואי הוא תהליך של ליווי ותמיכה ברמה מנטאלית ורגשית המיועד לפנות לאדם משאבים כדי להפיק את המקסימום מתהליך הריפוי וההחלמה. באימון הרפואי אני מלווה את המתאמן במסע שלו אל הבריאות, אל ההוויה הבריאה האוטנטית. מחלה או משבר רפואי הינו רב מימדי: גופני, תודעתי, נפשי, רגשי, חברתי, וסביבתי. האימון הרפואי האינטגרטיבי מתייחס לכל הרבדים בחייו של האדם.
משבר רפואי הוא משבר קשה בחיים, ובאימון אני מאפשרת לחולה ולמשפחתו להתמודד עם תהליכי מחלה והחלמה. בקנדה ובארה"ב זה כבר עובד כמה שנים, בארץ זה רק עכשיו משתלב.
למי זה מיועד?

  • לחולים במחלות קשות (סרטן, לב, מחלות סופניות שונות).
  • חולים כרוניים (סכרת, לחץ דם וכו').
  • חולים בתהליכי שיקום שסיימו את המחלה ומעכשיו הם רוצים לחזור לשגרת החיים.
  • משבר, טראומה או אובדן בשילוב עם כלים מיוחדים לבריאות.

שאלות שמתאמנים מעלים: איך ומתי אני אחלים? האם הבדיקות כואבות או מסכנות אותי? כמה תרופות לקחת? איך אני אממן את ההוצאות הכרוכות במחלה שלי? מה יהיה עם העבודה שלי? איך הבית יתפקד? איך המשפחה שלי תקבל את המחלה שלי ואותי? ועוד רבות...
באימון הרפואי אני אתן לכם תמיכה וחיזוק. אסייע לכם להיות אפקטיביים ולנהל את המשאבים העומדים לרשותכם. בתהליך האימון תוכלו להגיע להעצמה אישית למרות שאתם בתקופת משבר. תוכלו להציב יעדים ומטרות ולחוות הצלחה למרות המציאות שניכפת עליכם. תוכלו להתבונן על "החוויה" ממציאות פנימית גבוהה - להבין ולהתגבר!