מהו אימון?

​​בריאות הילד

מאמרים נבחרים מתוך הבלוג "תפוז אנשים"

מאמרים

להיות בריא גופנית משמעו להיות בריא גם נפשית. בריאות הנפש של הילד משפיעה באופן ישיר על בריאותו הפיזית. יש הורים מאוד דאגנים שכל הזמן "מחפשים" מחלות אצל הילדים שלהם.. כל הזמן דואגים וחונקים את הילד ב"דאגנות יתר". יש הורים שלא דואגים בכלל, הם בקושי מתפקדים כהורים. לא לוקחים אחריות מעשית לרווחת ילדם.

יש היום הרבה מדעות לאימון אישי. הנושא הזה די חדש בעולם (יחסית). אנשים מתחברים לזה כי האימון בשונה מפסיכולוגיה שמדברת אתך על הבעיות שלך, האימון מדבר אתך על היכולות שלך .וזאת גישה לגמרי שונה! כשאני מאמנת אני מרגישה כמו פנס, פנס שמאיר למתאמן שלי את הדרך, ואני שם לידו. תומכת, אוהבת, מקשיבה...

הדיכאון מתפשט כמו מגיפה. רק בישראל נרשמו בשנה האחרונה יותר מ 2 מיליון מרשמים לתרופות נגד דיכאון. הדבר המדאיג הוא שלא רואים פתרון אחר באופק. חמישה עשר אחוזים מהאנשים שמאובחנים כסובלים מדיכאון קליני יתאבדו. בכל העולם מתאבדים מיליון בני אדם. נשמע ממש מזעזע נכון?

הדרך אל האושר

לרצות זה לאהוב?

עכשיו

לילדי העולם כולו

חובתינו להיות מאושרים בחיים האלה ולא להיות קורבן - אני אומרת לכם שזה אפשרי!
אני לא באה לומר לכם איך לחיות את החיים שלכם מחר. אני באה לומר לכם איך להסתכל על החיים שלכם עכשיו. החשוב הוא לדעת שאתם צריכים להבין שהשלום קיים קודם כל בתוככם, ולהבין את משמעות החיים שלכם עם עצמכם.

להיות בריא גופנית משמעו להיות בריא גם נפשית. בריאות הנפש של הילד משפיעה באופן ישיר על בריאותו הפיזית. יש הורים מאוד דאגנים שכל הזמן "מחפשים" מחלות אצל הילדים שלהם.. כל הזמן דואגים וחונקים את הילד ב"דאגנות יתר".

ילדים שמרצים את ההורים שלהם אלו ילדים שפשוט משתיקים את עצמם. הם בוחרים לשתוק, לא לומר את אשר על ליבם. כשאנו שותקים אנו מתעלים את האנרגיה של הכעס לתוך עצמנו וזה מסוכן- זה משאיר בתוכנו את הרעלים שעושים בנו עבודה מזיקה.